7e HRSH Paastornooi 2022 – Deelnemende ploegen

Hieronder kan je een overzicht vinden van de reeds ingeschreven ploegen voor ons Paastornooi 2022 (laatste update 17/01/2022)

Vrijdag 15 april 2022 – U17 – VOLZET

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-Rood-Rood

Svelta Melsele A

Blauw-Blauw-Blauw

SVE Bazel

Geel-Blauw

FC Bosdam

Rood-Zwart-Zwart

SP Burcht FC

Geel- Blauw

Svelta Melsele B

Blauw-Blauw

FC Oppuurs

Groen-Groen/Zwart-Zwart

Vrijdag 15 april 2022 – U15 – VOLZET

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-Rood-Rood

KFC Wintam-Eikevliet

Groen-Wit

FC Bosdam

Rood-Zwart-Zwart

KVV Laarne-Kalken

Rood-Geel

KSK St Amands

Rood-Rood

Svelta Melsele A

Blauw-Blauw

Svelta Melsele B

Blauw-Blauw

Zaterdag 16 april 2022 (voormiddag) – U6 – VOLZET

HRS Haasdonk

Rood-Rood-Rood

KSK Kieldrecht

Rood-Wit

SVE Bazel

Geel-Blauw

KFC Wintam-Eikevliet

Groen-Wit

K Schelle Sport

Blauw-Blauw

Sp Burcht FC

Geel-Blauw

SKN St-Niklaas

Geel-Blauw-Blauw

SKN St-Niklaas

Geel-Blauw-Blauw

Zaterdag 16 april 2022 (voormiddag) – U8

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

SVE Bazel

Geel-Blauw

FC Bosdam

Rood-Zwart-Zwart

FC Oppuurs

Groen-Groen/Zwart-Zwart

Sp Burcht FC

Geel-Blauw

KVRS Waasland-Beveren

Geel-Blauw-Geel

Ploeg 8

x

Zaterdag 16 april 2022 (namiddag) – U7

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

K Schelle Sport

Geel-Blauw

SVE Bazel

Geel-Blauw

FCS Mariekerke-Branst

Blauw-Wit-Geel

KVRS Waasland-Beveren

Geel-Blauw-Geel

Ploeg 7

x

Ploeg 8

x

Zaterdag 16 april 2022 (namiddag) – U9

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

KVC Jong Lede

Groen-Wit

FC Bosdam

Rood-Zwart-Zwart

KFC Vrasene

Geel-Zwart

KVRS Waasland-Beveren

Geel-Blauw-Geel

Ploeg 7

x

Ploeg 8

x

Maandag 18 april 2022 (voormiddag) – U10

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

VK White Boys

Groen-Wit

Sp Burcht FC

Geel-Blauw

Ploeg 5

x

Ploeg 6

x

Ploeg 7

x

Ploeg 8

x

Maandag 18 april 2022 (voormiddag) – U11

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

SVE Bazel

Geel-Blauw

KFC Vrasene

Geel-Zwart

Ploeg 5

x

Ploeg 6

x

Ploeg 7

x

Ploeg 8

x

Maandag 18 april 2022 (namiddag) – U12

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

KFC Wintam-Eikevliet

Groen-Wit

K Schelle Sport

Blauw-Blauw

Ploeg 5

x

Ploeg 6

x

Ploeg 7

x

Ploeg 8

x

Maandag 18 april 2022 (namiddag) – U13

HRS Haasdonk A

Rood-Rood-Rood

HRS Haasdonk B

Rood-rood- rood

VK White Boys

Groen-Wit

Ploeg 4

x

Ploeg 5

x

Ploeg 6

x

Ploeg 7

x

Ploeg 8

x

INTERESSE OM EEN EXTRA PLOEG IN TE SCHRIJVEN ?